CHERRY-BEERRY

  • Назва сорту: CHERRY BEERRY
  • Стиль: Cherry APA (American Pale Ale)
  • Щільність початк. сусла (плато), °P: 13.5
  • Вміст алкоголю, %: 5.2
  • Гіркота, од. IBU: 23
  • Наявність: запитуйте
  • Відпускна ціна броварні (1 літр): 70 грн.

Вишневий ель та інші сорти крафтового пива можна придбати у фірмовій крамничці просто на броварні, за адресою вул. Курінного Чорноти, 2/1, Івано-Франківськ. Також можливе замовлення доставки “Новою Поштою” в інші міста за телефоном +38(067) 235-4691 або info@galba.com.ua .

Зустрічайте новий літній ель, створений майстрами броварні “Станіславська Гальба”. За яскравим солодким смаком спілої вишні ховається справжня хмельова гіркота. Це – “Черрі-Біррі”, ель у стилі блюз!

Цей ель створено за мотивами пісні “Cherry Berry Wine”, першого сінгла легендарного музиканта Чарлі МакКоя. Можливо не всі пам’ятають цього хлопця, але він гарно грав на губній гармоніці. Першу восьмирічному хлопцю придбала мати у Майамі за 50 центів. Згодом він грав ледь не на усіх інструментах, записав тридцять сім студійних альбомів, тринадцять його пісень увійшли до чартів Billboard, а його ім’я навічно закарбовано у Залі Слави Музики Кантрі у Нешвілі, штат Теннессі. Він писався із такими зірками, як Элвіс Преслі, Боб Ділан, Джонні Кеш, Чет Аткінс, Уайлон Дженнінгс та Лоретта Лінн. І саме він написав легендарну композицію Real McCoy.

Але перша пісня – як перше кохання. І як перший ковток вишневого елю: солодкий смак і хмельова гіркота. Саме так смакує блюз.

Текст песни “Cherry Berry Wine” (спочатку переклад, надалі оригінал)

Вишнево вино кружить мені голову, надає серцю дотепне відчуття, яке я досі не відчував.

Адам і Єва пили вишневе вино, Єва сказала Адаму, що оті яблука такі прекрасні, втім бідний Адам не зрозумів, про яке дерево вона торочить, адже він пив вишневе вино.

Самсон і Даліла пили вишневе вино, вона почала капризувати, забалакуючи Самсона, і вискубла йому волосся, втім йому було байдуже, адже він пив вишневе вино.

Диявол ховається у тому бісовому вишневому вині, він використовує кохання жінки, щоб добряче промити тобі мізки. Ти не зможеш опиратися бажанням жінки, як би не намагався, коли п’єш вишневе вино.

Cherry berry wine
Makes my head start reeling
Gives my heart a funny feeling
Like I’ve never ever felt before

Adam and Eve were drinking
Cherry berry wine
Eve told Adam those apples
Over there are so fine
Poor Adam couldn’t see
That it was the wrong tree
‘Cause he was drinking
Cherry berry wine

Samson and Delila were
Drinking cherry berry wine
She started talking baby talk
Really handing Samson a line
She cut off his hair
But he didn’t care
‘Cause he was drinking
Cherry berry wine

The Devil is the keeper
Of evil cherry berry wine
He’ll use a woman’s love
To really tear up your mind
What she wants you can’t deny
No matter how hard you try
If you’re drinking
Cherry berry wine