Хочу замовити пиво через Інтернет!

До поштової скриньки нашої броварні часто-густо приходять запити про можливість замовлення пива “Станіславська Гальба” через Інтернет. Чи є така можливість? Чи можна заплатити картою? Як здійснюється доставка і чи можна замовити фірмовий келих “Станіславська гальба” із доставкою?

Пиво та фірмові гальби можна буде замовити онлайн та оплатити карткою…

Шановні пиволюби та співчуваючі! На жаль сьогодні технічно можливості замовити “Станіславську гальбу” через Інтернет нема. Втім, це пов’язано із банальною нестачею обсягів, яка очікувано буде вирішена вже влітку. То ж, є велика вірогідність, що вже за кілька місяців ми відкриємо на нашому сайті розділ із замовлення пива он-лайн. Доставка пляшок буде здійснюватися “Новою поштою” та іншими кур’єрськими службами. Також можна буде замовити і фірмові гальби. Оплата здійснюватиметься також онлайн за допомогою банківської карти. Чекайте, вже скоро замовити “Станіславську гальбу” можна буде у будь-якому місті України, де є Інтернет та справжні поціновувачі справжнього пива для справжніх друзів.

P.S.: наразі замовлення дистанційно з оплатою картою можливе лише за телефоном +38(067) 235-4691 або запитом електронною поштою info@galba.com.ua . Можливо Вам поталанить і ми зможемо надіслати Вам кілька літрів справжнього “Новою Поштою”. Регулярна робота Інтернет-магазину наразі заблокована, оскільки нерентабельна через нестачу обсягів. Усе випивається на місці, у славному Івано-Франківську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *