#IPADay-2021

Вітаємо усіх IPAнутих із професійним святом – Всесвітнім Днем IPA.

Свято відмічають у перший четвер серпня усі прихильники та поціновувачі крафтового пива. В усьому світі. Оскільки саме світлий індійський ель є найпопулярнішим крафтовим сортом, то саме на його честь цього дня у тисячах келихів буде пінитися…

Придумали святкувати День IPA нещодавно (у 2011 році) двоє на той час бірфріків та затятих мешканців соціальних мереж. Білявка Ешлі Рутсон, відома як “Пивна дівка” (Ashley V. Routson aka The Beer Wench), авторка книги The Beer Wench’s Guide to Beer і рідкісна відорва (погляньте тільки на її Instagram!), наразі тренер з йоги, громадська активістка та, за сумісництвом, директорка клубу скелелазання у детройтському районі Медісон Хайтс, а на той час активістка крафтового руху і шанувальниця компанії Bison Brewing з Ванкуверу, штат Вашингтон. Та Райан Росс (Ryan A. Ross), ледацюго з Сан-Дієго, Каліфорнія, на той час євангеліст місцевої крафтової броварні Karl Strauss Brewing.

Перше святкування Дня IPA ніхто не пам’ятає, та й чи було воно взагалі, але у травні 2012 року ідею поширили на пивному конкурсі World Beer Cup®, конференції Craft Brewers Conference® та виставці BrewExpo America®, що проходять щодвароки у Денвері, Колорадо. У подіях приймають участь сотні пивних компаній та десятки тисяч броварів з усього світу. То ж, після очищення первісної ідеї від маркетингової складової, вона прижилася і почала стрімко поширюватися в усьому світі.

Святкують День IPA по-різному. Відпочатку ідея була доволі нудна – постити фоточки та дурнуваті коменти в усіх, які наразі під рукою, соціальних мережах: Twitter, Instagram, Facebook, Pinterest, Google+, тощо із офіційним хештегом #IPADay. І лайкати та перепощувати такі самі постики від інших. Ну… Таке собі весілля…

Але наразі, коли за справу взялися не ельфи з соцмереж, а справжні поціновувачі, святкування проходить більш гармонійно. Наливаються келихи, лунають байки, гримить сміх, і надвечір вже ніхто точно не пам’ятає, а за що пили, за День IPA чи за першу золоту медаль на Олімпіаді. А воно – і без різниці. Бо головне в крафтовому пиві – не привід зібратися за столом і наповнити келихи, а те, що у них. За гарний ель, за IPA!

IPA – це IPA!

P.S.: До речі, якщо раптом Ви не знали, у фірмовій крамничці броварні “Станіславська Гальба” ніби-то ще лишалося кілька кегів IPA. Нашого фірмового охміленого світлого елю IPAkez, який ми називаємо (хитро примруживши око) Indian Pale Ale. Граматичні наці намагалися закидати нам за таке знущання над класичним тлумаченням акроніму IPA, мовляв, ель має називатися “індійським”, а не” індіанським”. Але нам подобаються індіанки. А ще ми чудово розуміємо, що у рецептур сучасних сортів IPA мало спільного із класичними “індійськими” елями. Американські каскадні хмелі, яких у часи бьортонівських IPA просто не існувало, використовуються усіма броварями для варки IPA. І це добре, адже сучасні IPA смакують настільки, що варті навіть окремого свята! То ж, приєднуйтесь. І, як буде час, заскочте до нас на броварню і, можливо, Вам поталанить натрапити на пляшку ароматного IPA!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *