Броварні “Станіславська Гальба” – 2 роки!

Так, це сталося – два роки напруженної праці броварів вже лишилися позаду. А на обрії – нові досягнення.

Два роки тому на новостворенній крафтовій пивоварні було замішано перший затор і запущено диво народження нового пива…

Першим пивом нової броварні став вершковий ель Beer Cake (до речі, цього року цей ексклюзивний напій було відтворено, і він знов у продажу у фірмовій крамничці). Потім було створено ще чимало гарних елів, які наразі надихають справжніх поціновувачів крафтового пива. Львів та Київ, Одеса та Буковель, Кам’янець-Подільський та Вінниця, Дніпро та Харків, Галич та Рівне, Мюнхен та Хургада. І, звичайно ж, Івано-Франківськ. Де тільки не смакували найкращі витвори “Станіславської Гальби”!

І позавчора, і вчора, у другу річницю першої варки, і сьогодні, наші броварі повсякдень щиро працюють, створюючи справжнє пиво для справжніх друзів. І так буде завтра, і післязавтра, і кожного дня ще багато-багато років.

А ще ми підготували на другу річницю броварні для наших друзів сюрприз – новий фірмовий заклад, народний паб, де на поціновувачів чекає справжня феєрія смаків.

Втім, через різнокольорові коронавірусні обмеження ми вирішили перенести офіційне відкриття народного пабу. На перший день після карантину. Ми обов’язково про це повідомимо і запросимо усіх наших друзів. А поки що, шануймося, друзі, бережіть себе та близьких.

І, до речі, наша фірмова крамничка працює. Із усіма обмежнннями, звісно, і виключно на виніс.

Поборимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *